Biura

Rektorat

Katarzyna Matwiejczyk
poniedziałek - piątek, godz. 9 - 14, pok. 103
tel. (+48 58) 300 92 01
fax (+48 58) 300 92 10
e-mail: rektorat@amuz.gda.pl

Kwestura

Anna Lewandowska - kwestor
tel. (+48 58) 300 92 07
e-mail: a.lewandowska@amuz.gda.pl

Beata Tarnacka - z-ca kwestora
Hanna Nowak
Anna Glombin
poniedziałek - piątek, godz. 8 - 15, pok. 110
tel. (+48 58) 300 92 08

Kasa

Stanisława Kaczorowska
poniedziałek - piątek, godz. 10 - 14, pok. 109
tel. (+48 58) 300 92 09

Dział Administracyjno-Gospodarczy

Jarosław Krzysztof Bajdor - kierownik
Anna Czempińska
Barbara Gapa
Marek Kaczmar
poniedziałek - piątek, godz. 8 - 15, pok. 107
tel. (+48 58) 300 92 06
e-mail: j.bajdor@amuz.gda.pl

Dział Zamówień Publicznych

Elżbieta Wiśniewska
pok. 108
tel. (+48 58) 300 92 12
e-mail: e.wisniewska@amuz.gda.pl

Kadry

Anna Dąbrowska - kierownik
Kamila Rodzik
poniedziałek - piątek, godz. 9 - 14, pok. 112
tel. (+48 58) 300 92 11
e-mail: kadry@amuz.gda.pl

Biuro Promocji Artystycznej

Sylwia Holeksa
pok. 108
tel. (+48 58) 300 92 12
e-mail: bpa@amuz.gda.pl

Dziekanat Wydziału II, Dział nauczania

Kierownik, Dziekanat Wydziału II - Katarzyna Czausz
pok 210, bud. A
tel. (+48 58) 300 92 21
e-mail: instrumentalny@amuz.gda.pl
e-mail: k.czausz@amuz.gda.pl

Dziekanat Wydziału I, Dział nauczania

Patryk Błąkała
pok 209, bud. B
tel. (+48 58) 300 92 14
fax (+48 58) 300 92 33
e-mail: p.blakala@amuz.gda.pl

Dziekanat Wydziału III, Dział nauczania

Patryk Błąkała
pok. 210, budynek B
tel./fax (+48 58) 300 92 33
e-mail: dziekanat3@amuz.gda.pl

Dziekanat Wydziału IV, Dział nauczania

Joanna Kozyrska
Godziny dyżurów:
poniedziałek, wtorek, środa, piątek + sobota zjazdowa - 10:00-14:00
piątek przed sobotą zjazdową - dziekanat nieczynny
pok. 209, budynek B
tel./fax (+48 58) 300 92 29
e-mail: dziekanat4@amuz.gda.pl

Obsługa prawna

adw. Bartosz Marczyński
tel. (+48) 605 044 900
e-mail: marczynski@mnkancelaria.com

Programy europejskie

prof. Elżbieta Rosińska
koordynator uczelniany programu Erasmus
godziny dyżurów:
poniedziałek: 12.00-15.00, pokój 415 (budynek czerwony)
tel. (+48 58) 300 92 55
tel. komórkowy: (+48) 609 390 133
e-mail: e.rosinska@amuz.gda.pl
Dominika Janik
pracownik biura wymiany zagranicznej
godziny dyżurów:
poniedziałek: 7.30 - 11.30, pokój 415 (budynek czerwony)
wtorek: 7.30 - 11.30, pokój 415 (budynek czerwony)
środa: 11.30 - 15.30, pokój 415 (budynek czerwony)
piątek: 11.30 - 15.30, pokój 415 (budynek czerwony)
tel. (+48 58) 300 92 55
e-mail: d.janik@amuz.gda.pl

Strona aktualizowana: 4 września 2013

© 2013 Akademia Muzyczna im. S. Moniuszki w Gdańsku